دات نت نیوک
  • درباره‌ی نگاران
  • قوانین فروش و شرایط استفاده از سایت

نگاران، بزرگ‌ترین ارائه‌کننده استندهای نمایشگاهی در ایران است و همواره بر خود بالیده است که پیشرو در ارائه جدیدترین سازه‌های نمایشگاهی در کشور ایران و منطقه خاورمیانه باشد.

آنچه این کانون را از رقبای خود متمایز نموده است، کیفیت بالای محصولات و طول عمر بالاتر آنها نسبت به سایر رقبا است که باعث حفظ سرمایه مشتری و صرفه اقتصادی خرید ایشان می‌شود.


این موضوع باعث شده است که قریب به اتفاق برندهای مطرح و معتبر کشور، شرکت‌های شناخته شده خصوصی و همچنین سازمان‌ها و نهادهای دولتی در زمره‌ی مشتریان گران‌قدر استند نگاران قرار گیرند.

دفتر نگاران به مساحت ۴۰۰ متر مربع در خیابان ولیعصر تهران، پایین‌تر از خیابان شهید بهشتی واقع است که شامل نمایشگاه دائمی سازه‌های تبلیغاتی می­‌باشد.

نگاران هم اکنون استندهای نمایشگاهی خود را :

الف- از طریق بیش از 180 شرکت تبلیغاتی همکار در سراسر کشور

ب- به صورت مستقیم

در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار می‌دهد.

نگاران افتخار دارد تا از شما برای بازدید از نمایشگاه دائمی محصولات خود دعوت به عمل آورد. برای حضور در محل دفتر نگاران به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

ضمانت ارسال سلامت کالا

در صورتی که هنگام تحویل محصول خریداری ‌شده مشکلی در کالا بود می‌توانید تنها همان لحظه کالا را دریافت نکرده و همراه با توضیح علت عودت کالا، آن مرسوله را پس بفرستید. ولی از آنجایی که محصولات ما از نوع کالاهای مصرفی/خدماتی محسوب می‌شود لذا همچون کالاهای خدماتی و نرم افزاری شامل ضمانت تعویض یا عودت نمی‌شود. تنها در صورت خرابی هنگام تحویل کالا و پیش از استفاده از آن امکان مرجوع کردن با دلیل موجه وجود دارد.

شرایط فروش

از آنجایی که استندهای نمایشگی بدون خدمات چاپی قابل استفاده نیستند لذا تاکید می‌کنیم که همراه با سفارش استند چاپ آن را نیز به سفارش دهید. یعنی استند همراه با چاپ را خریداری نمایید. اطلاع از کم و کیف و اندازه‌های چاپی استندها و تجهیزات پیشرفته و دقیق چاپ و برش و آماده سازی نگاران بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پس از تحویل سالم کالا به شما، جنس فروخته شده تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.

همان‌طور که در شرایط سلامت ارسال کالا به آن اشاره شد مسئولیت و ضمانت کالای ما تا زمانی است که شما آن را در محل دریافت می‌نمایید. تمامی کالاهای ما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با استاندارد مناسبی برای شما حمل و ارسال می‌شوند. لذا هنگام تحویل کالا از سلامت محصول و چاپ آن اطمینان حاصل فرمایید و سپس کالا را تحویل بگیرید. چرا که کالای ما یک کالای خدماتی و مصرفی است و امکان مرجوع کردن در آن وجود ندارد. لذا دقت فرمایید که پس از تحویل کالا از مامور پست، کالای فروخته شده تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.

مهندس حمید زالی

مهندس حمید زالی

مدیرعامل